Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (18.09.2017 - 24.09.2017)

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 18. september 2017

- Algusega kell 14 toimub Keskkonnaameti Haapsalu kontori saalis (Kiltsi tee 10) keskkonnahariduse infopäev. Infopäevadele on oodatud nii lasteaia- kui kooliõpetajad, huvijuhid, koolijuhid kui ka teised huvilised. Infopäev on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine maakonna keskkonnahariduse spetsialistile.
Lisainfot leiab keskkonnaameti kodulehelt.
 

- Esmaspäevast reedeni toimub Kanadas, Montrealis Loode-Atlandi kalandusorganisatsiooni (NAFO) aastakoosolek, kus võetakse vastu 2018. aasta kalapüügikvoodid ja püügitingimused. Eesti koordineerib koosolekul Euroopa Liidu tööd.

Teisipäev, 19. september 2017

- Algusega kell 13 toimub Rapla Keskraamatukogu saalis (Lasteaia 5) keskkonnahariduse infopäev. Infopäevadele on oodatud nii lasteaia- kui kooliõpetajad, huvijuhid, koolijuhid kui ka teised huvilised. Infopäev on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine maakonna keskkonnahariduse spetsialistile.
Lisainfot leiab keskkonnaameti kodulehelt.
 

- Teisipäevast neljapäevani toimub Keskkonnaagentuuris (Mustamäe tee 33, Tallinn) Läänemere riikide merereostuse hindamise ekspertide nõupidamine. Nõupidamisel uuendatakse andmeid Läänemerre jõudvate saasteainete koguste kohta ning antakse hinnanguid, kui palju riigid peavad veel merre jõudvate saasteainete koguseid vähendama.

Kolmapäev, 20. september 2017

- Keskkonnaminister Siim Kiisler kohtub Euroopa Komisjoni asepresidendi Maroš Šefcoviciga.
 

- Algusega kell 13 toimub Järva Maavalitsuse IV korruse saalis (Rüütli 25) keskkonnahariduse infopäev. Infopäevadele on oodatud nii lasteaia- kui kooliõpetajad, huvijuhid, koolijuhid kui ka teised huvilised. Infopäev on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine maakonna keskkonnahariduse spetsialistile.
Lisainfot leiab keskkonnaameti kodulehelt.

Kolmapäev, 20. september 2017

- Keskkonnaminister Siim Kiisler osaleb Turus toimuval CEWP (China Europe Water Platform) kõrgetasemelisel konverentsil.
Lisainfot konverentsi kohta leiab siit.
 

- Algusega kell 13 toimub Rakvere Kolledži saalis (Pikk 40) keskkonnahariduse infopäev. Infopäevadele on oodatud nii lasteaia- kui kooliõpetajad, huvijuhid, koolijuhid kui ka teised huvilised. Infopäev on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine maakonna keskkonnahariduse spetsialistile.
Lisainfot leiab keskkonnaameti kodulehelt.
 

- Algusega kell 18 toimub Eesti Loodusmuuseumis järjekordne Öökulli akadeemia, kus sel korral tutvustatakse seenenäitust. 
Lisainfo leiab loodusmuuseumi kodulehelt.
 

- Algusega kell 18 korraldab Keskkonnaamet Matsalu 60. aastapäeva tähistava juubeliürituse „Matsalu jäljed filmikunstis“, mis toimub Penijõe mõisas Läänemaal. Filmiõhtul saab näha vanu filme Matsalu loodusest ning kuulda filmitegijate ja endiste looduskaitsetöötajate kommentaare Matsaluga seotud kogemustest.
Lisainfo: Krista Kallavus, Keskkonnaameti kultuuripärandi spetsialist, krista.kallavus@keskkonnaamet.ee, 522 6139.

Reede, 22. september 2017

- Algusega kell 18 peab Eesti Loodusmuuseumi Öökulli akadeemias venekeelse seeneteemalise loengu loodusmuuseumi bioloog Jekaterina Pesotski.
 

- Keskkonnaamet esitleb reedel ja laupäeval Lahemaa rahvuspargi programmi „Orgaaniline Lahemaa -10 aastat kultuuripärandi koolitusi rahvuspargis“ Balti jaamas toimuval Ökomässul. Programm annab ülevaate, kuidas viimase 10 aasta jooksul on koostöös kohaliku kogukonnaga Lahemaal hoitud ja edendatud ehituspärandit, traditsioonilist looduskasutust, nendega seotud oskusi ja teadmisi.
Lisainfo: Ave Paulus, Keskkonnaameti kultuuripärandi spetsialist, ave.paulus@keskkonnaamet.ee, 5332 7893.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.