Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (21.05.2018 - 27.05.2018)

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 21. mai 2018

Algusega kell 19 toimub ministeeriumide ühishoones (Suur-Ameerika 1, Tallinn) Keskkonnaministeeriumi seminar „Kuhu viid, kliimapoliitika?“. Uurime kliimaalaste otsuste kokkupuutepunkte igapäevaelu ja teadusega ning kõneleme järgmistest sammudest riigi, kohalikul ja isiku tasandil. Täpsemalt vaatleme, mida kliimapoliitikas Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal kokku lepiti, kuidas see Eesti edasist tegevust mõjutab ning kuidas rahvusvahelistesse arengutesse sobitub. Samuti arutleme kahes vestlusringis, kuidas toime tulla kliimamuutustega, leida võimalusi arendustegevusteks ja anda oma panus rahvusvahelisse tegevusse. Päevakava leiab siit.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik, berit-helena.lamp@envir.ee, 6262 910, 5303 6253.

Kell 14 avab keskkonnaminister Siim Kiisler Tartumaal asuva Laeva jõe kaldal Happyriveri projekti raames ellu äratatud jõelõigu. Ummistunud ja oma elujõu kaotanud jõelõik ja sealne vee-elustik on pärast viie aasta pikkust Happyriveri projekti taas selline, nagu ta olema peab.  Esmaspäeval tutvustame Laeva jõge ja sealset elustikku, aga loomulikult räägime ka selle  unikaalse taastamisprojekti käigust. Ühtlasi asustatakse jõkke ka noori tõugjaid. Täpsemalt siin.
Lisainfo: Kadri Kauksi, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, kadri.kauksi@envir.ee, 53303448

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.