Haldusala pressikontaktid

Siit lehelt leiad Keskkonnaministeeriumi haldusala asutuste pressiesindajate kontaktid

SA Erametsakeskus

Anniki Leppik, kommunikatsioonijuht

anniki.leppik@eramets.ee
5309 8907

Keskkonnaagentuur

Kertu Kula, pressiesindaja

kertu.kula@envir.ee
5694 3169

Keskkonnaamet

Andri Küüts, avalike suhete nõunik

andri.kuuts@keskkonnaamet.ee
5745 0032

Liivi Reinhold, avalike suhete peaspetsialist

liivi.reinhold@keskkonnaamet.ee
5348 7657

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus

Kati Raudsaar, kommunikatsioonijuht

kati.raudsaar@kik.ee
627 4330, 525 8569

Loodusmuuseum

Kätlyn Metsmaa, kommunikatsioonijuht

katlyn.metsmaa@loodusmuuseum.ee
641 1739, 5698 0425

Maa-amet

Anu Ots, avalike suhete nõunik

anu.ots@maaamet.ee
506 1790

Riigimetsa Majandamise Keskus

Sille Ader, kommunikatsiooniosakonna juhataja

sille.ader@rmk.ee
5666 5896

Marina Poltavtseva, kommunikatsiooni projektijuht (venekeelne sihtgrupp)

marina.poltavtseva@rmk.ee
676 7318, 520 0318

Viimati uuendatud 28.07.2021