Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik

„Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik“ on Keskkonnaministeeriumi korraldatav konkurss, millega soovime tunnustada inimest, kes on oma isikliku eeskuju, loomingu või vabatahtliku tegevusega  edendanud Eesti inimeste keskkonnateadlikkust.

Konkursi mõte on näidata avalikkusele, et üksikisik suudab oma tegevusega tõsta kilbile olulisi lahendamist vajavaid keskkonnaprobleeme ning mõjutada seejuures paljusid inimesi loodust säästvamalt mõtlema ja tegutsema.

Konkursile võivad nii eraisikud kui ka organisatsioonid esitada inimesi, kelle eelmise aasta panus keskkonnahoidliku hoiaku levitamisse Eestis on olnud märkimisväärne ning ühiskonnas nähtav ja tuntav. 

Kandidaate saab esitada Keskkonnaministeeriumi kodulehel.  Auhinna saaja otsustab autoriteetsetest keskkonna- ja kommunikatsiooni asjatundjatest koosnev  žürii, kusjuures arvesse lähevad koos põhjendusega esitatud ankeedid. 

Kandidaate on võimalik esitada 19. oktoobrini. Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik kuulutatakse välja 4. novembril toimuval keskkonnagalal. 

Esita oma kandidaat

Olekuteade

Sorry… This form is closed to new submissions.

Viimati uuendatud 28.09.2021