Veel viimaseid päevi on võimalik esitada keskkonnavaldkonna mõjuisiku kandidaate

18.10.2021 | 13:16

Keskkonnaministeerium ootab kuni homme südaööni kandidaate konkursile „Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik“. Tiitliga autasustame inimest, kes on oma isikliku eeskuju, loomingu või vabatahtliku tegevusega edendanud Eesti inimeste keskkonnateadlikkust.
    • Jaga

Konkursi senine käik on näidanud, et inimesed esitavad mõjuisikuks väärikaid  kandidaate, kelle panus keskkonda on väga mitmekesine. Selle konkursi mõte on näidata avalikkusele, et üksikisik suudab oma tegevusega tõsta kilbile olulisi lahendamist vajavaid keskkonnaprobleeme ning mõjutada seejuures paljusid inimesi loodust säästvamalt mõtlema ja tegutsema.

Konkursile võivad nii eraisikud kui ka organisatsioonid esitada inimesi, kelle eelmise aasta panus keskkonnahoidliku hoiaku levitamisse Eestis on olnud märkimisväärne ning ühiskonnas nähtav ja tuntav. 

Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisiku kandidaate saab kuni 19. oktoobri südaööni esitada Keskkonnaministeeriumi kodulehel  https://envir.ee/mojuisik . Võitja kuulutatakse välja 4. novembril peetaval keskkonnagalal. 

Marju Kaasik

Avalike suhete osakonna peaspetsialist